دوره بین المللی اصول طراحی پایپینگ با همکاری پژوهشگاه صنعت نفت

 

 

 

                                      

اصول طراحی پایپینگ یک دوره آموزشی بسیار کاربردی و علمی زیر گروه دپارتمان مهندسی در آکادمی بین المللی پرشین  می باشد که با همکاری و ارائه گواهینامه از پژوهشگاه صنعت نفت و آکادمی QAL انگلستان  برگزار خواهد گردید.

تامین انرژی برای پیشرفت و بالندگی هر کشوری، لازم و حیاتی است. با پیشرفت روز افزون دانش جهانی در مورد منابع انرژی جدید، همچون انرژی تابشی خورشیدی، بادهای روان، امواج ساحلی دریا و در نهایت انرژی حاصل از شکافت هسته ای انسان امروزی توانسته است بخش عظیمی از نیازهای تامین انرژی خود را برآورده سازد. در این بین، دانش و صنعت پایپینگ همچون پل رابطی مابین جایگاه تولید انرژی و جایگاه مصرف، نقشی بسیار مهم و حیاتی ایفا می کند. بدون داشتن خطوط انتقال گسترده هرگز نمی توان منابع انرژی همچون گاز و نفت و … را به هزاران کیلومتر دورتر به دست مصرف کننده رساند. همچنین، بدون وجود پالایشگاه ها و مجتمع های پتروشیمی پیشرفته نمی توان از نفت خام کم بها، محصولات فرآوری شده پر ارزش بدست آورد.

در فاز طراحی مهندسی هر پروژه نتایج حاصل از عملکرد تیم های مهندسی به صورت نقشه های اجرایی در آمده و در اختیار فاز اجرایی قرار می گیرد. در هر پروژه ای، گروه های نقشه کشی متنوعی وجود دارند که مسئول طراحی و تهیه این نقشه های می باشند. یک مهندس طراح در صنعت پایپینگ می بایست با اصول طراحی و نقشه کشی مهندسی در این صنعت آشنایی داشته باشد. به عنوان مثال، چنین فردی باید اصول حاکم بر عملکرد یک مجتمع پتروشیمی یا پالایشگاه را بدرستی بداند.

مدت دوره: 24 ساعت معادل 3روز

زمان برگزاری: 7 الی 9 آبان ماه 93

چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه از ساعت 14 الی 20 عصر

مخاطبان: دانشجویان و مهندسان مكانيك ( سيالات، جامدات، کنترل،ساخت و توليد) ، دانشجویان و مهندسان شيمي ، در عرصه های مهندسين مشاور، طراحان، واحدهاي مناقصات و پيشنهادات، بهره برداران، شركت هاي پيمانكاري اجرايي، گروه هاي تست و راه اندازي، تعميرات ونگهداري

 

هدف دوره: توانایی انجام پروژه های طراحی piping در بخش صنعتی

همراه با صدور 2 گواهینامه معتبر از :

         پژوهشگاه صنعت نفت

     آکادمی QAL انگلستان

 

سرفصل های دوره: 


 

مدرس : جناب آقای مهندس کریمی دونا (از پژوهشگاه صنعت نفت)

هزینه دوره

- بصورت آزاد 380.000 تومان

- دانشجویان با ارائه کارت دانشجویی 350.000 

- اعضای آکادمی 340.000 تومان می باشد.

* ضمناَ دانشجویان و اعضای آکادمی می توانند از شرایط پرداخت : نیمی از هزینه نقد و نیمی از هزینه طی یک چک یک ماهه استفاده نمایند.

جهت اطلاعات بیشتر با دفتر آکادمی تماس حاصل فرمایید.

 


دیدگاه خود را ارسال نمایید