دوره بین المللی مدل سازی پایپینگ با نرم افزار PDMS

 

   

 

                                  

مدل سازی پایپینگ با نرم افزار PDMS  یک دوره آموزشی بسیار کاربردی و علمی زیر گروه دپارتمان مهندسی نفت و گاز در آکادمی بین المللی پرشین  می باشد که با همکاری اساتید خبره و ارائه گواهینامه از پژوهشگاه صنعت نفت و آکادمیQAL  انگلستان در دانشگاه کاشان برای اولین بار برگزار خواهد گردید.

این نرم افزار محصول شرکت AVENA و در زمره ی کار آمدترین و قدرتمندترین نرم افزارهای مدل سازی صنایع نفت، گاز و پتروشیمی در دنیاست که در اکثر کشورها به عنوان اولین انتخاب در مقایسه با نرم افزارهای مشابه مورد استفاده قرار می گیرد. توانایی این نرم افزار در مدل سازی همه جانبه و امکان گرفتن خروجی های متنوع، آن را در نوع خود منحصر به فرد کرده است.

مدت دوره: 24 ساعت معادل 3روز

زمان برگزاری: 7 الی 9 اسفند ماه 93 (پنجشنبه و جمعه و شنبه) ساعت 14 الی 20

مخاطبان: کارشناسان تعميرات ونگهداري شرکت ها، گروه هاي تست و راه اندازي، دانشجویان و مهندسان مكانيك(سيالات، جامدات، کنترل،ساخت و توليد) ، دانشجویان و مهندسان شيمي ، در عرصه های مهندسين مشاور، طراحان، واحدهاي مناقصات و پيشنهادات، بهره برداران، شركت هاي پيمانكاري اجرايي و...

هدف دوره: توانایی طراحی پروژه های piping  در بخش صنعتی با نرم افزار PDMS

مدرس دوره : (از مدرسان خبره پژوهشگاه صنعت نفت)

هزینه دوره: بصورت فردی و آزاد 390.000 تومان دانشجویان با تخفیف دانشجویی 360.000 تومان و اعضای آکادمی 350.000 تومان می باشد.

(در صورت شرکت گروهی از طرف سازمان به همراه معرفی نامه 10% تخفیف سازمانی تعلق خواهد گرفت)

ظرفیت دوره فقط 30 نفر می باشد.

* ضمناَ دانشجویان و اعضای آکادمی می توانند از شرایط پرداخت : نیمی از هزینه نقد و نیمی از هزینه طی یک چک یک ماهه استفاده نمایند.

 

همراه با صدور 2 گواهینامه معتبر از :

         پژوهشگاه صنعت نفت

     آکادمی QAL انگلستان

 

جهت اطلاعات بیشتر با دفتر آکادمی تماس حاصل فرمایید.

 


دیدگاه خود را ارسال نمایید