دوره های تخصصی فشرده نرم افزار SPSS از مقدماتی تا پیشرفته

 

SPSS International Course

اهمیت دوره  :SPSS

تقریباً همه دانشجویان و فارغ التحصیل از رشته های علوم اجتماعی، علوم روانشناسی، علوم اقتصادی، مشاوره،آمار،تربیت بدنی و… در طول مدت تحصیل خود با نرم افزار SPSS مواجه می شوند. نرم افزار SPSS یک ابزار کارآمد با قابلیت های زیاد و استفاده آسان به منظور انجام تحلیل های آماری برای بسیاری از محققان فعال است. همچنین از این نرم افزار بطور گسترده برای تحلیل های تجاری استفاده می شود.

برنامه SPSS یک بسته نرم افزاری برای مدیریت و تحلیل داده در محیط ویندوز و مک است. این نرم افزار می تواند مجموعه گسترده ای از تحلیل ها و وظایف ارائه اطلاعات شامل تحلیل های آماری و ارائه گرافیکی داده ها را انجام دهد.

 

کاربردها و مزایای نرم افزار SPSS

نرم افزار SPSS یک بسته قوی تحلیل، گزارش و مدل بندی اطلاعات است. این بسته نرم افزاری می تواند برای افرادی که نیازمند تحلیل های زیاد از اطلاعات کمی هستند مورد استفاده قرار گیرد و بطور استاندارد توسط مجموعه وسیعی از کاربران که نیاز به انجام سریع و دقیق تحلیل های آماری بر روی اطلاعات و داده های خود دارند استفاده می شود. این نرم افزار مجموعه بسیار گسترده ای از محاسبات ساده مانند آمار توصیفی شبیه میانگین، میانه و… تا روش های تحلیل استنباطی همچون تحلیل واریانس، تحلیل چند متغیره و تحلیل خوشه ای، آمار ناپارامتری و… را پوشش می دهد. از این نرم افزار همچنین می توان برای ساختن مدل های پیش بینی با سرعت و سادگی فراوان استفاده کرد ، به هر حال، آشنایی دقیق با این نرم افزار نمی تواند برای همه امکان پذیر باشد. اگر قصد دارید از این نرم افزار برای تحلیل داده های خود استفاده کنید، می توانید در دوره های مقدماتی تا پیشرفته  نرم افزار SPSS آکادمی بین المللی پرشین شرکت کنید.

اساتید خبره ما تمامی اطلاعات مربوط به استفاده از این نرم افزار برای تحلیل اطلاعات پروژه شما را در سطوح مختلف به شما آموزش می دهند.

 

محتواي آموزشي :

جهت تفکیک سطوح شرکت کنندگان و بهینه سازی محتوی کلاس بر اساس نیاز هنرجویان کلیه مطالب طی 4 دوره فشرده 1 روزه بشرح سرفصل های ذیل تدریس می گردد.

 

مدرس:  آقای دکتــر حسیــن اکبـــری دکتری آمار، استادیار و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی

 

 مدت هر LEVEL : هشت ساعت فشرده معادل 1 روز

 

حد نساب برگزاری هر دوره : 25 نفر

 

گواهینامه : از دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان

 

 هزینه ثبت نام بصورت تک دوره:

75.000  تومان

LEVEL I

85.000  تومان

LEVEL II

95.000 تومان

LEVEL III

95.000 تومان

LEVEL IIII

 

 

هزینه ثبت نام بصورت گروهی :

5% تخفیف

دو دوره همزمان

10% تخفیف

سه دوره همزمان

15% تخفیف

چهار دوره همزمان

 

 

جهت اطلاعات بیشتر با دفتر آکادمی تماس حاصل فرمایید

 


دیدگاه خود را ارسال نمایید