special courses

 

مهارت های عمومی
tourism nursing technology medicine

این دوره ها بر مبنای مهارت های اصلی مورد نیاز در دنیای کار و رقابت امروز طراحی شده وبرای تمامی مدیران ، بازرگانان ، اساتید و فعالان زمینه های مختلف قابل استفاده می باشد. فراگیری مهارت هایی چون معاشرت با همکاران ، سخنرانی ، مذاکره و ایمیل نگاری امروزه جزء لاینفک دنیای کار وتجارت شناخته می گردد. فضای کارگاهی کلاس شبیه سازی یک محیط بازرگانی یا علمی خارجی و انگلیسی زبان بوده و به صورت کاملاً عملی زمینۀ تمرین و پیشرفت را برای متقاضی فراهم می آورد.

دانلود سرفصل ها

 

مهارت های تخصصی
tourism nursing technology medicine

این دوره ها با تمرکز بر فضای مدیریت و بازرگانی ، علاقه مندان را قادر می سازد تا مهارت های گفتاری و شنیداری خود را درزمینۀ رشته ها و مباحث مدیریتی تقویت نموده و آمادگی ارتباط با همتایان ، مشتریان و شرکای خارجی را کسب نمایند. فعالان در زمینه های بازاریابی ، فروش ، منابع انسانی و حسابداری علاوه بر آشنایی با اصطلاحات و واژگان تخصصی رشتۀ خود به زبان انگلیسی بر مهارت هایی چون مصاحبه ، گزارش نویسی و ... مسلط شده و آمادۀ ورود به عرصۀ جهانی خواهند شد.

دانلود سرفصل ها

 

حرفه ها و صنایع
tourism nursing technology medicine

این دوره ها صنعتگران ، صاحبان مشاغل و مدیران را با اصطلاحات و واژگان تخصصی حرفۀ خود به زبان انگلیسی آشنا ساخته و توانایی آنان را برای تعامل گفتاری و نوشتاری در محیط شغلی وحرفه ای خود افزایش می دهد. فعالان در زمینه های خودرو ، مخابرات ، انرژی و هوانوردی با شرکت در این دوره ها آمادگی ورود به عرصۀ تجارت جهانی و تعامل با همتایان و مشتریان خارجی را کسب خواهند کرد.

دانلود سرفصل ها

 

مهارت ها ويژه مديران سطح بالا

اين دوره براي مديران سطوح بالا (Top Managers) كه سطح انگليسي آنها Advanced است طراحي گرديده است. در اين كتاب چهار مهارت خواندن ، نگارش، گفت و شنود و همچنين مهارت هاي عمومي و تخصصي ارتقاء مي يابد. از جمله مشخصات اين كتاب آن است كه تمام مطالب متون برای تقویت مهارت خواندن از مجله ي Financial Times گرفته شده است.

دانلود سرفصل ها

دوره هاي زبان تخصصي ويژه ي مشاغل
tourism nursing technology medicine


اين دوره ها (90-112) ساعت برگزار مي گردد كه فراگيران مي توانند در آنها به ارتقاء چهار مهارت زباني خود ( Speaking , Listening , Reading, Writing ) پرداخته به گونه اي كه تمام موقعيت هاي موجود در كتاب موقعيت هاي طبيعي است كه فراگيران در محيط هاي كاري و شغلي در آن قرار خواهند گرفت و زبان انگليسي را بكار خواهند برد. این دوره ها در سه سطح به شرح زیر برگزار می شوند. 
سطح 1 دوره مناسب فراگيران با سطح انگليسي (PIC (Pre- Intermediate  طراحي گرديده است. 
سطح 2 دوره مناسب فراگيران با سطح انگليسي ( AIC (Intermediate طراحي گرديده است. 
سطح 3 دوره مناسب فراگيران با سطح انگليسي ( UIC (Upper- Intermediate  طراحي گرديده است. 
دانلود سرفصل ها

 

 


دیدگاه خود را ارسال نمایید