آموزشهای درون سازمانی

دپارتمان آموزش گروه بین المللی پرشین (پرشین آکادمی) با هدف ارائه مشاوره و خدمات مناسب آموزشي به کليه سازمانها و شرکتهاي دولتي و خصوصي در سرتاسر کشور علی الخصوص استان اصفهان مشغول فعاليت مي باشد.

تا به امروز اين دپارتمان بيش۲۰۰۰ نفر در رشته ها و زمینه های بین المللی مختلف بصورت آزاد، و تعداد کثیری از کارکنان سازمانها و شرکتها، فارغ التحصیل داشته است.

اکنون بواسطه همکاريهاي مستمر و ويژه کارشناسان و اساتيد مجرب دپارتمان های مختلف، امکان نيازسنجي علمي و ارائه مشاوره هاي مناسب و هدفمند به کليه سازمانها و شرکتهاي دولتي و غير دولتي در سرتاسر کشور به راحتي وجود دارد.

لذا در اين راستا کارشناسان پرشین آکادمی بصورت حضوري به محل سازمانها و شرکتها مراجعه نموده و با توجه به شرايط مشتري مربوطه مشاوره و نيازسنجي رايگان ارائه مي نمايند که بواسطه اين نوع مشاوره و نيازسنجي ايشان ميتوانند يک طرح منظم و هدفمند، آموزشي را براي سازمان يا شرکت شان تدوين نموده و هزينه هاي آموزشي خودرا کاملا هدفمند و بهينه در جهت نياز اصلي ارگان خود صرف نمايند.

همچنين در صورت حصول توافق و شروع همکاريهاي آموزشي، مشتريان محترم ميتوانند از تخفيف هاي ويژه آموزش سازماني بهرمند شوند و به مقدار قابل توجهي در هزينه هاي آموزشي خود صرفه جويي نمايند.

دپارتمان آموزش سازماني پرشین آکادمی از بهمن ماه ماه سال 89 بطور رسمي و تخصصي با هدف ارائه مشاوره و خدمات مناسب آموزشي به کليه سازمان و شرکت هاي دولتي و خصوصي در سراسر ايران با عنوان آکادمی بین المللی ترازپردازان شروع به کار کرد  و با اخذ نمایندگی مراجع معتبری همچون :

شرکت BRS آمریکا در زمینه صدور گواهینامه های بین المللی آموزشی و ISO ها

 دپارتمان زبان سازمان مدیریت صنعتی در زمینه آموزش حرفه ای زبان


و آموزش های خود را بصورت تفکیک شده در دپارتمان های :

-          فنی و مهندسی

-          مالی

-          معماری

-          مدیریت

-          صنایع

-          زبان

ارائه نموده است، که برای اطلاعات بیشتر می توانید از بخش های مربوطه دپارتمان ها، لیست دوره ها را مشاهده نمایید.

و برای برگزاری دوره های درون سازمانی خود توسط پرشین آکادمی فرم درخواست را تکمیل نمایید.

 

 


دیدگاه خود را ارسال نمایید