مهاجرت با مدارک بین المللی

 

افرادی که قصد مهاجرت به کشورهای اروپایی ، آمریکایی و یا استرالیا را دارند، همواره برایشان این سوال مطرح است که آیا داشتن گواهینامه آموزشی بین المللی میتواند در پروسه مهاجرت آنان به به خصوص مهاجرت به کانادا و یا مهاجرت به استرالیا نقشی داشته باشد یا خیر؟

 

در این مقاله  قصد داریم در مورد این مسئله و نقشی که مدارک آموزشی بین المللی در تسهیل و یا عدم تسهیل مهاجرت دارد صحبت نماییم.

 

کشورهایی مانند کانادا و استرالیا کشورهای مهاجرپذیری هستند که همواره افرادی با مشاغل و رشته های تحصیلی مختلف برای مهاجرت به این کشور قبول میکنند.

 

 در چندین سال گذشته کشورهای استرالیا و بخصوص کانادا شرایط مهاجر پذیری بسیار راحت تری داشتند و معمولا متقاضیان میتوانستند با ارائه مدراک بین المللی خود در رشته های مختلف مانند آتش نشانی، امداد، نجات، بازرسی جوش، جوشکاری و ... برای مهاجرت و کار از طریق پروسه  skill workers   اقدام نمایند.

 

شرایط مهاجر پذیری استرالیا و کانادا در چندین سال گذشته به علت نیاز این دو کشور به نیروی کاری بود که همه مشاغل را جهت مهاجرت میپذیرفتند. در حال حاضر به دلیل اشباع شدن این کشورها برای مهاجرت افراد خارجی قوانین سخت تری را تدوین کرده اند، بدین صورت که برای مهاجرت به این کشورها اشخاص حتما باید دارای مدارک تحصیلی دانشگاهی و همچنین مدارک معتبر زبان انگلیسی مانند آیلس و یا تافل باشند تا بتوانند پروسه مهاجرت خود به کانادا و یا استرالیا را به سرانجام برسانند زیرا هر کدام از موارد ذکر شده دارای امتیاز میباشند.البته موارد دیگری نیز دارای امتیاز برای شخص متقاضی میباشد .

 

حال نقش مدارک معتبر بین المللی در پروسه مهاجرت به کانادا و استرالیا از طریق skill workers این است که شخص متفاضی چنانچه دارای این مدارک باشد، شخص متخصص محسوب میشود و در یافتن شغل در کانادا و استرالیا موفق تر و راحت تر عمل میکند. پس به طور کلی میتوان گفت که داشتن مدارک مختلف آموزشی بین المللی برای مهاجرت به کانادا و استرالیا شاید نقش اصلی را نداشته باشند ولی برای پروسه مهاجرت نقش تسهیل کننده را دارند.

 

آکادمی بین المللی پرشین با برگزاری دوره های تخصصی بین المللی در رشته های پر متقاضی منجمله HSE، آتش نشانی، جوش و بازرسی جوش، امداد و نجات و ارائه گواهینامه معتبر بین المللی از مراجع خارجی با کد رهگیری واحد، در راستای قوی تر نمودن رزومه مهاجرت به شما کمک شایانی خواهد نمود.


دیدگاه خود را ارسال نمایید